Samoprzylepne naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe

Samoprzylepne naklejki reklamowe stanowią popularną i stosunkowo tanią formę reklamy, szeroko stosowaną na całym świecie zarówno przez małe firmy, jak i wielkie koncerny. Nalepki i naklejki z logo firmy są idealnym elementem wspomagającym kampanie reklamowe i akcje marketingowe. Prezentowane w miejscu sprzedaży czy wystawiania towarów dostarczają informacji o możliwości zakupu produktu i pełnią rolę fajnego gadżetu.

Firmowe naklejki tanim sposobem reklamy

Naklejki reklamowe to jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów znakowania produktów i popularyzowania marki. Reklamowe naklejki są wykorzystywane w promowaniu firmy poprzez:

  • bezpośrednie umieszczanie naklejek na produktach, co przy dużej sprzedaży sprawia, że każdy produkt staje się sposobem na pozyskanie nowych klientów,
  • rozdawanie naklejek klientom lub dodawanie ich do produktów, by każdy z zainteresowanych mógł umieścić je w wygodnym dla siebie miejscu.

 

Naklejki reklamowe są dużą pomocą, gdy klient znów zechce zamówić produkt lub skontaktować się z firmą. ARTEAM oferuje wykonywanie nalepek reklamowych w bardzo szerokim zakresie formatów, kształtów i kolorów. Samoprzylepne naklejki reklamowe mogą być płaskie lub wypukłe – tzw. naklejki 3D. Firma ARTEAM specjalizuje się w produkcji naklejek różnorodnymi technikami druku: sitodruk, druk offsetowy, druk cyfrowy.

Samoprzylepne naklejki reklamowe z racji swojego uniwersalnego zastosowania są popularną formą reklamy. Można je nakleić praktycznie wszędzie, na każdą powierzchnię. Często są umieszczane na szybach samochodów, na teczkach firmowych i segregatorach. W mniejszym formacie naklejki reklamowe mogą służyć jako wlepki na opakowaniach produktów. Ponieważ pełnią one rolę trwałej wizytówki firmy, mogą zawierać dane teleadresowe włącznie ze stroną internetową. Druk w pełnym kolorze, dowolne formaty oraz kształty nalepek pozwalają tworzyć naprawdę ciekawe i przykuwające oko obrazy oraz treści reklamowe. Samoprzylepne naklejki reklamowe to masowa reklama firmy, skuteczniejsza niż zwykła ulotka, którą przeciętny odbiorca zazwyczaj od razu wyrzuca do kosza. Warto stawiać na trwałość i myśleć perspektywicznie w promowaniu marki.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług lub cen, prosimy o kontakt.


E-mail: arteam-naklejki3d@wp.pl

GG: 13040486

Skype: arteam-naklejki3d

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7:00 - 22:00

Wtorek: 7:00 - 22:00

Środa: 7:00 - 22:00

Czwartek: 7:00 - 22:00

Piątek: 7:00 - 22:00

Sobota: 7:00 - 22:00

Niedziela: Nieczynne

P.P.H.U. ARTEAM-naklejki 3D

ul. Reymonta 42

88-190 Barcin

Telefon:

509 606 557

518 656 299